اخبار استارتاپی

فروش بهمن ماه تپسی، رکورد فروش سال ۱۴۰۱ این شرکت را شکست

تپسی در آخرین گزارش منتشر شده خود مبتنی بر درآمد شناسایی شده منتهی به پایان بهمن ماه سال ۱۴۰۱، درآمد خود را معادل ۶۹ میلیارد و ۸۶۴ میلیون تومان اعلام کرد که با توجه به درآمد ۶۲ میلیاردی در دی ماه، نشان از افزایش درآمد ۱۳ درصدی در دوره یک ماهه بهمن ماه دارد.

این نماد بورسی در این گزارش کدال که درآمد ۱۱ ماهه خود را از ابتدای سال مالی تا پایان بهمن ماه سال جاری منتشر کرده است، درآمد ۱۱ ماهه را ۵۴۸ میلیارد تومان اعلام می‌کند که نسبت به دوره مشابه سال ۱۴۰۰ رشد و افزایش ۱۳۷ درصدی نشان می‌دهد. درآمد تپسی در ۱۱ ماهه ۱۴۰۰ معادل ۲۳۱ میلیارد تومان اعلام شده بود.

لازم به ذکر است که کل درآمد تپسی در سال ۱۴۰۰ معادل ۲۶۶ میلیارد تومان بوده و با توجه به درآمد ۵۴۸ میلیارد تومانی تپسی در ۱۱ ماهه ۱۴۰۱ نشان از سودآوری یک ساله این نماد استارتاپی بورسی و شکستن رکورد پیشین خود را دارد.

گفتنی است که درآمد عملیاتی تپسی از سرویس‌های مختلف سفیران، سرویس‌های تلفنی و غیره بوده که این نماد بورسی از کمیسیون دریافتی از سفیران در بهمن ماه امسال ۶۷ میلیارد تومان درآمد کسب کرده است و درامد این نماد بورسی در ۱۱ ماهه سال جاری از کمیسیون‌های دریافتی از سفیران ۵۲۵ میلیارد تومان بوده است.

درآمد تپسی از سرویس‌های تلفنی در بهمن ماه امسال بیش از دو میلیارد تومان اعلام می‌شود و درآمد تپسی از سرویس‌های تلفنی در ۱۱ ماهه امسال ۱۸ میلیارد تومان بوده است.

تپسی با سرمایه ثبت شده ۲۴۶ میلیارد و ۲۵۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در بازار دوم فرابورس ایران و در گروه رایانه و فعالیت وابسته به آن، حضوری فعال در بین سهامداران و فعالان بازار دارد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۵]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *