اخبار استارتاپی

«تامین مالی جمعی» اینوتکس توسعه ایده‌های خلاق را ممکن می‌کند

اجرای طرح جمع‌آوری سرمایه‌های خرد برای تزریق به شرکت‌های فناور و نوآور

نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳ امسال شاهد برگزاری رویداد تامین مالی جمعی است. این رویداد یکی از رویکردهای نوین در حوزه سرمایه‌گذاری‌ برای تامین مالی جمعی با مشارکت در درآمد و سهام می باشد. تیم‌های متقاضی سرمایه پذیری جهت ثبت‌نام می‌توانند از طریق آدرس Tamin.inotex.com ثبت‌نام نمایند.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳، رویداد تامین مالی جمعی با هدف جمع‌آوری سرمایه‌های خرد و تزریق آن به اقتصاد کسب‌وکارها در جهت گسترش و توسعه‌ آن‌ها، در جریان نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳ و در ۴ روز برگزار شود.

حمایت و به اجرا رساندن ایده‌های خلاقانه و هدایت نقدینگی‌های سرگردان به سمت کسب‌وکارهای مولد از جمله اهداف دیگر این رویداد است. شبکه‌سازی و شناخت دغدغه‌های سرمایه‌گذاران، بررسی سرمایه‌گذاری مشترک روی استارتاپ‌ها و شبیه‌سازی فضای ارائه استارتاپ‌ها به سرمایه‌گذاران، شرکت‌های بزرگ و فعالان حوزه کسب‌وکارهای نوپا از برنامه های این رویداد است.

تیم‌های متقاضی سرمایه‌پذیری جهت ثبت‌نام تا ۱ اردیبهشت ماه می‌توانند از طریق آدرس Tamin.inotex.com ثبت‌نام نمایند و پس از ثبت‌نام و ارزیابی توسط کارگزار، موفق به راهیابی به بخش تامین مالی جمعی اینوتکس شوند و در طول ۴ روز نمایشگاه اینوتکس، سرمایه لازم را جذب نمایند.

گفتنی است، در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ سکوی کارن کراد موفق به اتمام دو طرح تامین مالی جمعی بوده است. این دو طرح مجموعاً موفق به جذب حدود ۴ میلیارد تومان در این نمایشگاه شدند.سکوی تامین مالی اینوتکس، آمادگی دارد که در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳ همانند سال گذشته دو طرح تامین مالی جمعی را با مبلغ تخمینی ۲۰ میلیارد تومان با موفقیت به اتمام برساند.

لازم به ذکر است، گروه پیشگامان کارآفرینی کارن (کارن کراد)، مجری برگزاری بخش تامین مالی جمعی اینوتکس است.این شرکت اولین کارگزار رسمی تامین مالی و سرمایه‌گذاری تحت حمایت و نظارت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است.

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۲۳ از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ماه در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.inotex.com مراجعه کنند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *