اخبار استارتاپی

چهارمین دوره طرح صدف ویژه دانشجویان شهید بهشتی تهران آغاز شد

چهارمین دوره طرح صدف از ۱۳ اردیبهشت لغایت ۱۷ خرداد در دانشگاه شهید بهشتی تهران با حضور بیش از ۲۰۰ نفر از دانشجویان این دانشگاه و معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس، اساتید و مدیران شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌ها در حال برگزاریست.
طرح صدف

به گزارش روابط عمومی چهارمین دوره طرح صدف، چهارمین دوره طرح توانمند سازی صدف از تاریخ ۱۳ اردیبهشت ماه در دانشگاه شهید بهشتی تهران ویژه دانشجویان این دانشگاه با حضور معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس، اساتید و مدیران شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌ها افتتاح شد.

معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس در مصاحبه با روابط عمومی چهارمین دوره طرح صدف گفت: این طرح هر ساله از سال ۱۳۹۶ در حال برگزاریست و توانسته رابطه‌ای میان دانشجویان و افراد مستعد در تمامی حوزه‌ها با شرکت‌های دانش بنیان باشد.

دکتر مجتبی جباری پور افزود: پس از اتمام هر دوره، اکثر فراگیران موفق به افتتاح یک شرکت دانش بنیان شده‌اند و یا در یکی از شرکت‌های دانش بنیان مشغول به کار شده‌اند.

مدیر اجرایی دوره‌های صدف ضمن اشاره به اینکه این دوره برای کلیه افراد شرکت کننده رایگان می‌باشد گفت: این دوره به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید بهشتی، سامانه صدف و پارک علم و فناوری پردیس به مدت ۸۰ ساعت در قالب ۳۰ روز برگزار خواهد شد.

مهندس امیر عاشوری ادامه داد: در این دوره فراگیران ۱۱ کارگاه مقدماتی و تخصصی می‌گذرانند که شامل خودشناسی، تحلیلی عمومی خود شناسی، طراحی مسیر حرفه‌ای مقدماتی، تحلیل اختصاصی نتایج آزمون شخصیت شناسی، ارتباطات و فنون مذاکره، سفری به آینده، ۰ تا ۱۰۰ ساخت پادکست، طراحی مسیر حرفه‌ای پیشرفته، سیستم‌های پیچیده و رزومه نویسی و مصاحبه شغلی می‌باشد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۲ Average: ۳]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *