اخبار کشاورزی

دومین رویداد فناوری های نوین کشاورزی، ۲۵ مردادماه برگزار می‌شود

دومین رویداد فناوری های نوین کشاورزی به همت پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی و با حمایت ستاد اقتصاد دانش بنیان غذا و کشاورزی معاونت علمی، ۲۵ مردادماه برگزار می‌شود.

 

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، کاظم خاوازی در جلسه برنامه‌ریزی دومین رویداد فناوری‌های نوین کشاورزی، گفت: این رویداد با هدف توسعه هم‌افزایی بین سیاستگذاران و شرکت‌های دانش‌بنیان در راستای رفع چالش‌های زنجیره ارزش توسط ستاد اقتصاد دانش بنیان غذا و کشاورزی و پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی برگزار خواهد شد.

وی افزود: تهیه فراخوانی برای خلاهای فناوری های نوین در صنعت غذایی و عوامل میکروبی و حرکت در راستای رفع این چالش ها یک ضرورت ملی است.

همچنین دکتر پژمان آزادی، قائم مقام فناوری پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی نیز توضیحاتی در مورد این رویداد که حاصل شش ماه شبکه‌سازی در حوزه فناوری‌های نوین و جلسات متعدد با شرکت‌های دانش‌بنیان، شرکت‌های تولید محصولات فناورانه و کشت و صنعت است، ارائه کرد.

در ادامه این جلسه، جزئیات برنامه پنل‌های تخصصی فناوری‌های نوین صنایع غذایی و فناوری‌های نوین عوامل میکروبی نیز تشریح و بر اهمیت تولید فرآورده های با ارزش افزوده از ضایعات و پسماندهای کشاورزی تاکید شد.

دومین رویداد فناوری های نوین کشاورزی

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۲ Average: ۵]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *