اخبار استارتاپیاخبار سلامتسلامتکارآفرینی و استارتاپ

برگزاری اولین رویداد ایده بازار طب بازساختی

اولین رویداد ایده بازار طب باز ساختی توسط دانشکده فناوری‌های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می‌شود.

رویداد ایده بازار طب بازساختی که به منظور شناسایی و همسو کردن ظرفیت های پزشکی بازساختی برگزار می شود، سعی دارد با شناسایی طرح های برتر و حمایت مادی و معنوی از آن ها، گامی مؤثر در راستای رفع چالش های این حوزه بردارد.

از اهداف برگزاری رویداد مذکور می‌توان به مواردی نظیر توسعه و ترویج فرهنگ نوآوری، ایده پردازی در جهت توسعه کسب و کار، معرفی ایده های برتر با هدف ارزش آفرینی در راستای تولید و تجاری سازی ایده ها، ایجاد فضای رقابتی سازنده میان نوآوران برای بروز رشد و شکوفایی خلاقیت و نوآوری و ایجاد ارتباط بین صنایع و صاحبان سرمایه با صاحبان ایده و فناوران اشاره کرد.

صاحبان ایده و صنایع و سرمایه گذاران می‌توانند ایده‌های خود در محورهای درمان‌های مبتنی بر سلول، ایمنوسل تراپی، ژن درمانی، بانک ساولی و بافت، تجهیزات مرتبط با طب بازساختی، داربست‌های مرتبط با مهندسی بافت (داربست‌های الکتروریسی، هیدروژل‌ها و پرینترهای سه بعدی) و اپلیکشن‌ها را به دبیرخانه این رویداد ارسال کنند.

بر اساس اعلام دانشکده فناوری‌های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های ۸- ۲۲۴۳۹۸۴۷ تماس حاصل کنند و برای ثبت نام و دریافت فرم رویداد ایده باز اینجا کلیک کنید.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا