اینوتکس 2022

تفاهم نامه همکاری چهارجانبه خدمات مشاوره آموزشی و تجاری سازی در اینوتکس ۲۰۲۲ منعقد شد

رویداد ارائه نوآوری های صنایع نرم و فرهنگی و ارائه نیازهای آموزشی وزارت آموزش و پرورش با انعقاد قرارداد همکاری چهارجانبه بین پارک فناوری البرز، صندوق پژوهش و فناوری البرز، شبکه فن بازار ملی ایران و شرکت نوآفرینان ویدا مهر آفتاب برگزار شد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲، رویداد ارائه نوآوری های صنایع نرم و فرهنگی و ارائه نیازهای آموزشی وزارت آموزش و پرورش در اینوتکس برگزار شد.

مهمترین بخش این رویداد امضای تفاهم نامه همکاری چهارجانبه به ارزش ۱۰ میلیارد تومان بود. این تفاهم نامه همکاری چهارجانبه بین پارک فناوری البرز، صندوق پژوهش و فناوری البرز، شبکه فن بازار ملی ایران و شرکت نوآفرینان ویدا مهر آفتاب به منظور خدمات مشاوره ای آموزشی و تجاری سازی و توانمندسازی برای شرکت های نوپا و خلاق مستقر در پارک و مراکز رشد امضا شد.

دکتر آذرکیش مدیر کل فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش در این رویداد از نیاز مبرم به شرکت های دانش بنیان برای بروز رسانی آموزش خبر داد.

رئیس زاده رئیس گروه آموزش و توسعه کار و دانش وزارت آموزش و پرورش نیز گفت: آموزش یک رشته شغلی از وظایف این مجموعه است.
وی افزود: ایجاد یک پلتفرم برای هدایت درست تحصیلی به یک شغل بر مبنای استعداد دانش آموز از نیازمندیهای آموزش و پرورش در فضای مجازی است.

دکتر زند حسامی در ادامه این رویداد گفت: آموزش و پرورش ضعیف ترین نهاد در حوزه استارت آپ است و امیدوارم این رویداد ها باعث شکسته شدن این سد شود.

در این رویداد که امروز در پارک فناوری پردیس برگزار چندین شرکت استارت آپی که در زمینه آموزش مجازی فعالیت میکردند به ارائه توانمندی های خود پرداختند که مورد نقد کارشناسان قرار گرفت.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *