اینوتکس 2022

رویداد «پردیس ویکند» نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ در دانشگاه آزاد پردیس برگزار شد

خدمات حقوقی کسب و کار

در دومین روز برگزاری یازدهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری، رویداد «پردیس ویکند» با موضوع نقش تکنولوژی در کسب و کارهای آینده در سالن همایش های دانشگاه آزاد واحد پردیس برگزار شد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲، در دومین روز برگزاری یازدهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری، رویداد «پردیس ویکند» با موضوع نقش تکنولوژی در کسب و کارهای آینده با حضور وحید رجبلو، کارآفرین معلول و بنیانگذار استارتاپ توانینو و میر بنیاد وحید رجبلو، دکتر رضا کلانتری نژاد مدیرعامل و رئیس کارخانه نوآوری هم آوا، دکتر حامد افشاری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و فناوری در سالن همایش های واحد برگزار شد.

رجبلو در این رویداد فناورانه که با شرکت دانشجویان، اساتید و دانش آموزان علاقمند برگزار شد، ضمن بیان تجربیات خود در مسیر کارآفرینی و موفقیت، داشتن انگیزه، هدف و شوق رسیدن به آن ها را بزرگترین عامل طی این مسیر مشقت بار برای افراد دارای معلولیت دانست و ضمن تاکید بر اینکه معلولیت هیچگاه نتوانسته او را از این مسیر بازدارد، از تمامی جوانان و علاقمندان خواست برای داشتن زندگی موفق گام های خود در این راه مقدس محکمتر از قبل بردارند.

در این رویداد افشاری رئیس دانشگاه علوم و فناوری پردیس، آمادگی این دانشگاه برای تاسیس دانشگاه ویژه افراد توانخواه و معلول را اعلام کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی و به ویژه واحد علوم و فناوری همیشه آماده پذیرش و استقبال از طرح های فناوری و پشتیبان افراد علاقمند در این حوزه می باشد.

دکتر کلانتری نژاد مدیرعامل کارخانه نوآوری هم آوا راه پیشرفت و موفقیت را تنها گزینه پیش روی کارآفرینان و سربازان جبهه فناوری و نوآوری کشور دانست و تلاش بی وقفه و درس گرفتن از افراد موفق نظیر وحید رجبلو را مسیر پیش روی جوانان معرفی کرد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۵]
نمایش بیشتر

سید وحید مرتضوی

مدیر محتوای اکوموتیو، کارشناسی ارشد بهینه سازی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا