اینوتکس 2022

تفاهم نامه سرمایه گذاری در استارتاپ های حوزه صنایع خلاق در اینوتکس ۲۰۲۲ منعقد شد

تفاهم نامه سرمایه گذاری در استارتاپ های حوزه صنایع خلاق بین صندوق پژوهش و فناوری سپهر سهام دار بزرگترین صندوق بورسی صنایع خلاق، مرکز نوآوری امید شناخته شده در صنایع خلاق و کارگزار شبکه نوویراتک (کارگزار شبکه فن بازار ملی ایران) در حاشیه نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ به امضا رسید.

به گزارش ستاد خبری اینوتکس ۲۰۲۲، دبیر شبکه فن بازار ملی ایران در خصوص رویکرد این تفاهم نامه گفت: «یکی از اهداف نمایشگاه اینوتکس در کنار شبکه سازی، مبحث ارتباط زیست بوم نوآوری با صنعت و سرمایه گذاری بر اکوسیستم و زیست بوم فناوری بوده است».

محمد امین خالقی درمورد اهداف تجاری این تفاهم نامه تاکید کرد: «ارائه صنایع نرم و فرهنگی و خلاق با توجه به اهمیتشان در الویت برنامه های این نمایشگاه بوده است. به همین خاطر فراخوانی در راستای دریافت طرح های صنایع نرم و خلاق ارائه کردیم و حدود ۳۰ تیم به دبیرخانه رویداد طرح های خود را ارسال کردند».

مهندس خالقی ادامه داد: «در حاشیه این رویداد و پیرو ارتباط کارگزاری نوویراتک با سرمایه گذاران مختلف برای سرمایه گذاری بر استارتاپ ها؛ تفاهم نامه ای در همین راستا منعقد شد، به طور خاص تفاهم نامه سرمایه گذاری در استارتاپ های حوزه صنایع خلاق به مبلغ ۱۰ میلیار تومان است.

صندوق پژوهش فناوری سپهر با همکاری مرکز نوآوری امید تفاهمی را با شرکت کارگزاری این رویداد و شرکت کارگزاری کشور شرکت نوویراتک منعقد شد.

او در پایان صحبتهایش گفت: امیدوارم تیم ها با برگزاری جلسات بیشتر به تفاهمات برسند و این صندوق تا مبلغ ۱۰ میلیار تومان می تواند سرمایه مورد نیاز آنها را تامین کند».

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۵]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *