رویدادهای استارتاپی

پنجمین رویداد کارآفرینی «از ایده تا اجرا»

پنجمین رویداد کارآفرینی «از ایده تا اجرا»، ۱۶ و ۱۷ اسفندماه سال ۱۳۹۶ در دانشگاه شیخ‌بهایی اصفهان برگزار خواهد شد.

رویداد «از ایده تا اجرا» یک رویداد ۲ روزه با رویکردی آموزشی تجربی، برای دانشجویان علاقه‌مند به حوزه کارآفرینی و استارت‌آپ است که توسط مرکز کارآفرینی دانشگاه شیخ‌بهایی و با هدف انتقال دانش مقدماتی در حوزه ایده‌پردازی و راه‌اندازی کسب‌‌وکار، از طریق کارگاه‌های آموزشی و کار تیمی، هر ساله برگزار می‌شود.

در روز اول رویداد، شرکت‌کنندگان پس از آموزش مباحث مورد نیاز در کارگاه‌ «از هیچ تا ایده» و کارگاه «از ایده تا اجرا»، تشکیل تیم می‌دهند و اقدام به ایده‌پردازی به صورت تیمی می‌کنند. شرکت‌کنندگان در این کارگاه‌ها یاد می‌گیرند که چگونه می‌‌توان در زمینه کسب‌وکارهای اینترنتی از هیچ به یک ایده ناب و جهانی رسید و آن ایده را به یک مدل کسب‌وکار با کیفیت تبدیل کرد که بتوان نظر سرمایه‌‌داران را به آن جلب کرد.

در روز دوم رویداد، هر یک از تیم‌ها با کمک تسهیل‌کنندگان و مربیان حاضر در رویداد، یک مدل کسب‌وکار پیشنهادی برای ایده خود ارایه می‌کنند. در پایان روز دوم، هر تیم ۵ دقیقه فرصت خواهد داشت تا ایده خود را به همراه مدل کسب‌و‌کار پیشنهادی به داوران رویداد که از میان کارآفرینان و سرمایه‌گذاران اکوسیستم کارآفرینی اصفهان انتخاب شده‌اند، ارایه کند.

مخاطبان اصلی این رویداد دانشجویان رشته‌های فناوری اطلاعات، کامپیوتر، مدیریت و سایر دانشجویان علاقه‌مند به حوزه کارآفرینی از دانشگاه‌های استان اصفهان هستند که در قالب ۱۰ تیم ۸ نفره به رقابت می‌پردازند.

علاقه‌مندان به حضور در این رویداد جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به سایت دانشگاه شیخ‌بهایی مراجعه کنند.

برچسب ها

مهسا رستمی

دانشجوی دانشگاه تهران، علاقه‌مند به تحولات اکوسیستم کارآفرینی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *