اخبار استارتاپی

برگزاری استارتاپ ویکند در حوزه‌ی گردشگری

استارتاپ ویکند گردشگری در تاریخ ۲۱ تا ۲۳ شهریور در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

وجود منابع طبیعی و باستانی و پیشرفت در ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز در صنعت گردشگری ایران همگی باعث ایجاد فضایی بسیار مناسب و جذاب برای متخصصان و شرکت‌های سرمایه گذاری شده تا با فعالیت در این زمینه بتوانند سهمی ازین بازار وسیع را به دست آورند. استارتاپ ویکند گردشگری می‌تواند شروعی برای وارد شدن به این مسیر باشد.

استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی-تجربی در سراسر دنیاست که در ۳ روز متوالی برگزار می‌گردد. در این بـرنامه شرکت‌کنندگان پرانگیزه‌ای شامل برنامه‌نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارتاپ، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا ایده‌های‌شان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند.

این برنامه‌ی جهانی تا به حال بیش از ۱۰۰۰ بار در بیش از ۴۸۰ شهر دنیا برگزار گردیده و شبکه‌ی پهناوری از مشتاقان کارآفرینی را پدید آورده اسـت. در استارتاپ ویکند ایده‌های زیادی مطرح می شود اما آن‌چه در این برنامه اهمیت فراوان دارد تنها یک چیز است.

این رویداد در تاریخ ۲۱ تا ۲۳ شهریور برگزار می‌شود و به تیم‌های اول تا سوم به ترتیب مبلغ ۲.۵ میلیون تومان، ۱.۵ میلیون تومان و ۱ میلیون تومان جایزه‌ی نقدی اهدا می‌شود. هم‌چنین به تیم‌های برتر تسهیلات استقرار در مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی به اضافه‌ی حمایت مادی و معنوی شرکت علی بابا نیز اهدا می‌شود.

آپدیت: لازم به ذکر است پس از هماهنگی های انجام گرفته با دانشگاه شهید بهشتی محل اسکان برای شرکت کنندگان شهرهای دیگر برای ۲ شب (۲۱ و ۲۲ شهریور) و به تعداد محدود در نظر گرفته شده است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این رویداد می‌توانند به اینجا مراجعه کنند.

استارتاپ ویکند گردشگری

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا