رویدادهای استارتاپی

استارتاپ ویکند صنایع خلاق برگزار می‌شود.

رویداد استارتاپ ویکند صنایع خلاق از تاریخ 21 لغایت 23 آذر ماه با همکاری بازی سازان مستقل و مجتمع فنی تهران در گرگان برگزار می‌شود.

رویداد استارتاپ ویکند صنایع خلاق از تاریخ 21 لغایت 23 آذر ماه با همکاری بازی سازان مستقل و مجتمع فنی تهران در گرگان برگزار می‌شود.

این رویداد در رابطه با صنایعی است که تکنولوژی وارد آنها شده و قالب جدیدی از آن‌ها ارائه شده است و می‌تواند در حوزه‌هایی مانند بوم‌گردی، اپلیکیشن، صنایع دستی، گردشگری، بازی‌های ویدئویی ، انیمیشن و سینما و… ورود پیدا کند. افرادی که در این زمینه ایده دارند و نیازمند سرمایه گذار هستند می‌توانند در این رویداد شرکت کنند.

هدف از برگزاری این رویداد در کنار هم قرار گرفتن پتانسیل‌ها و ایده‌ها در کنار یکدیگر است تا در محیطی مناسب و در قالب کار تیمی به همکاری بپردازند. شرکت‌کنندگان در این رویداد فرصت دارند در یک بازه زمانی 54 ساعته با کمک منتورها ایده‌های خود را ارزیابی و به مرحله اجرا برسانند. فراخوان شرکت در این استارت آپ از یکم آبان ماه منتشر شده و تا 18 آذر ماه سال جاری ادامه دارد.

شایان ذکر است پیمان یعقوبی، مجید حصارکی، مائده دهستانی، میلاد کرامتلو، امید محمدی، فرید شاهمرادی، محمد حسین توکلی، محمد لشکربلوکی، امیرحسین ثقه الاسلامی و سامه ابتهاج به عنوان منتور و شایان شلیله و مصطفی امیری به عنوان سخنرانان در این رویداد حضور دارند.

اخبار رسمی، اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات، موسسه آموزش عالی گلستان، اتاقک، زرین پال، ایوند، مکتب خونه، ، دیجیاتو ، وبنا ، فرانش و چندین مجموعه‌ حامیان این رویداد کشوری خواهند بود.

علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام و کسب اطلاع بیش‌تر به این آدرس مراجعه کنند.

برگزاری استارتاپ ویکند صنایع خلاق
برگزاری استارتاپ ویکند صنایع خلاق
برچسب ها

مهسا رستمی

دانشجوی دانشگاه تهران، علاقه‌مند به تحولات اکوسیستم کارآفرینی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *