اخبار استارتاپی

بازدید چهارتن از نمایندگان تهران از نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر

جمعی از نمایندگان تهران از چهارمین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر بازدید و بر حمایت از تولیدکنندگان و توانمندسازی زنان عشایر و روستایی تاکید کردند.

چهارتن از نمایندگان تهران پروانه سلحشوری، طیبه سیاوشی شاه عنایتی، سیده فاطمه ذوالقدر و فاطمه سعیدی از چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر در محل نمایشگاه های بین المللی تهران بازدید کردند. این بازدید که چهار ساعت به طول انجامید از غرفه استان تهران شروع شد و 16 شهرستان استان تهران در این نمایشگاه حضور داشتند.

غرفه‌های استان‌های هرمزگان، خوزستان، کرمانشاه و هم‌چنین غرفه‌های عشایر نیز مورد بازدید قرار گرفتند. حضور استارت آپ هایی که در ارتباط با حوزه کشاورزی و مرتبط با فعالیت های روستاییان و عشایر هستند در نمایشگاه امسال که با شعار «روستای ایرانی، کالای ایرانی» فعال بوده، نیز یکی از نکات جالب این نمایشگاه است.

نمایندگان در این بازدید که به معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های روستاییان و عشایر پرداخته است به حمایت از تولیدکنندگان و توانمندسازی زنان عشایر و روستایی تاکید داشتند. نمایندگان بازدید کننده هم چنین خواستار رفع موانع و تسهیل و توسعه فعالیت استارت آپ های مرتبط شدند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا