اخبار استارتاپی

بازدید چهارتن از نمایندگان تهران از نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر

جمعی از نمایندگان تهران از چهارمین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر بازدید و بر حمایت از تولیدکنندگان و توانمندسازی زنان عشایر و روستایی تاکید کردند.

چهارتن از نمایندگان تهران پروانه سلحشوری، طیبه سیاوشی شاه عنایتی، سیده فاطمه ذوالقدر و فاطمه سعیدی از چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر در محل نمایشگاه های بین المللی تهران بازدید کردند. این بازدید که چهار ساعت به طول انجامید از غرفه استان تهران شروع شد و 16 شهرستان استان تهران در این نمایشگاه حضور داشتند.

غرفه‌های استان‌های هرمزگان، خوزستان، کرمانشاه و هم‌چنین غرفه‌های عشایر نیز مورد بازدید قرار گرفتند. حضور استارت آپ هایی که در ارتباط با حوزه کشاورزی و مرتبط با فعالیت های روستاییان و عشایر هستند در نمایشگاه امسال که با شعار «روستای ایرانی، کالای ایرانی» فعال بوده، نیز یکی از نکات جالب این نمایشگاه است.

نمایندگان در این بازدید که به معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های روستاییان و عشایر پرداخته است به حمایت از تولیدکنندگان و توانمندسازی زنان عشایر و روستایی تاکید داشتند. نمایندگان بازدید کننده هم چنین خواستار رفع موانع و تسهیل و توسعه فعالیت استارت آپ های مرتبط شدند.

برچسب ها

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *