اخبار استارتاپی

برگزاری کنفرانس فین تک ایران دردانشگاه تربیت مدرس

کنفرانس فین تک ایران با هدف بررسی توان و ظرفیت کسب و کار های فین تک در راستای کمک به رشد GDP در ایران در دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد.

در سال­ های اخیر، کسب و کار های مبتنی بر تکنولوژی فین ­تک رشد قابل توجهی داشته و فعالان این حوزه می ­توانند سهم بالایی در رشد اقتصاد کشور و توسعه GDP ایران داشته باشند. یکی از مهم‌ترین بسترهای ارتقای دانش و ایجاد زیرساخت در حوزه فین ­تک ، برگزاری رویدادهای تخصصی است. از این رو مجموعه نوآفرینان با مشارکت راه پرداخت، اقدام به برگزاری کنفرانس فین تک ایران نموده است.

این کنفرانس در روزهای 13 و 14 شهریور ماه و با هدف بررسی توان و ظرفیت کسب و کار های فین تک در راستای کمک به رشد GDP در ایران در دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد.

محوریت اصلی این رویداد، بررسی توان کسب و کارهای فین­ تک در افزایش حجم اقتصاد ایران و نیازهای این کسب و کارها برای رسیدن به این هدف است. از دیگر مواردی که در این کنفرانس به آن پرداخته می­‌شود، چالش‌هایی است که باعث شده تا کسب و کارهای فین تک ایران تا امروز نتوانند نقش موثری در اقتصاد ایران داشته باشند.

در روز نخست کنفرانس، برخی از مدیران و تصمیم ­سازان حوزه مالی کشور به بیان تجربیات و راهکارها در جهت گسترش نقش فین­ تک در اقتصاد کشور می­‌پردازند. از مهم‌ترین سخنرانان کنفرانس می‌­توان به دکتر ولی الله فاطمی بنیانگذار توسن، مسعود خاتونی عضو هیئت مدیره بانک ملی، رحمان بابازاده مدیرعامل کارگزاری فارابی، امید ترابی عضو هیئت مدیره توسن، حسین اسلامی قائم ­مقام بنیاد ققنوس، صادق فرامرزی مدیرعامل فرابوم، محمد قاسمی مدیرعامل سوشیانت، محمد طهرانی مدیر توسعه بازار ققنوس، عباس آشتیانی معاونت توسعه کسب‌وکار شرکت سیتکس، محمدعلی مداح‌علی مدیرعامل آزمایشگاه بلاک چین شریف​، بهنام امیری معاون تسهیل تجاری و توسعه کاربردهای مرکز تجارت الکترونیک و برخی از مدیران کسب و کارهای فین تک کشور اشاره نمود. علاوه بر سخنرانی های کلیدی رویداد، دو پنل تخصصی با محوریت آینده فین تک در ایران و نقش تکنولوژی بلاک چین در توسعه اقتصاد ایران نیز برگزار خواهد شد.

در روز پنجشنبه 14 شهریور ماه، چهار سری کارگاه تخصصی در حوزه های بلاک چین و رمزارزها، ولث تک، اینشورتک، لندتک و مدیریت مالی شخصی و تامین مالی جمعی برگزار می‌­شود.

جهت کسب اطلاع بیشتر و ثبت نام به این وبسایت مراجعه نمایید.

کنفرانس فین تک ایران

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا