اخبار استارتاپیاخبار کشاورزی

نخستین نهاد توسعه کسب و‌ کار در رسته زنبور‌داری افتتاح شد

نهاد توسعه کسب و‌ کار در رسته زنبور‌داری امروز افتتاح می شود.

نخستین نهاد توسعه کسب و‌ کار در رسته زنبور‌داری با حمایت معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونت امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی، سازمان توسعه ملل متحد و صندوق حمایت از توسعه صنعت زنبورداری کشور چهارشنبه دوم بهمن افتتاح می شود.

در این آیین که با حضور وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد کشاورزی انجام می‌گیرد از دستاورد‌های برنامه توسعه صنعت زنبورداری شامل: تولید محصولات جدید (قرص ژل رویال) و نیز سامانه مبادلات این صنعت رونمایی خواهد شد.

شناسایی، تخصیص منابع و هدایت متمرکز و اثر بخش در راستای پایدار سازی روند توسعه صنعت زنبور داری، انتقال و توسعه فناوری‌های نوین و نیز فعالیت‌های تحقیق و توسعه محصول و ارتقای مهارت نیروی انسانی، شناسایی نیازمندی‌های مهارتی، فناوری و تحقیقاتی، حمایت از بخش خصوصی مرتبط با این صنعت و همچنین پشتیبانی از توسعه فعالیت‌های تحقیق و توسعه‌ای با رویکرد تجاری و اتصال به بازار‌های بین المللی از اهداف تشکیل این بنیاد عنوان شده است.

در حاشیه آیین افتتاح این بنیاد، سامانه مبادلات صنعت زنبورداری که با هدف شفافیت و تسهیل مبادلات این صنعت که با پشتیبانی صندوق حمایت از صنعت زنبور داری کشور و بانک توسعه تعاون راه اندازی شده است، نیز رونمایی می‌شود.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
منبع
مدیراینفو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا