اخبار استارتاپی

چهارمین فراخوان «نوپاهای فناوری های همگرا» منتشر شد

مرکز راهبردی فناوری‌های همگرا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با انتشار چهارمین فراخوان «نوپاهای فناوری‌های همگرا» گسترش فعالیت استارتاپ‌ها در این حوزه را دنبال و تسهیل می‌کند.

اکودی‌ام

فراخوان نوپاهای فناوری های همگرا برای چهارمین بار منتشر شد تا با ایجاد فرصتی دیگر فعالان این حوزه برای توسعه بازار خود اقدام کنند.

علاقمندان برای دریافت حمایت و شرکت در این فراخوان از ۲۲ بهمن ماه سال جاری تا ۳۱ فروردین ماه سال ۹۹ برای ثبت نام مهلت دارند، البته طرح های ثبت نامی باید درحوزه فناوری های همگرا و انبیک باشند و همچنین نمونه اولیه آن‌ها نیز آماده باشد.

استارتاپ های راه یافته به این فراخوان با حضور در دوره‌های پیش شتابدهی برای توسعه محصول و بازار آموزش می‌بینند تا با دیدی باز به بازار وارد شوند.

همچنین شناسایی استارتاپ های فعال درحوزه فناوری‌های همگرا و معرفی آن‌ها به شتابدهنده ها و مراکز حامی توسعه محصول و به هم رسانی فناوران، سرمایه گذاران و توسعه دهندگان کسب و کار به منظور تجاری سازی محصولات نوآورانه، از جمله اهدافی است که در این فراخوان دنبال می‌شود.

مرکز فناوری های همگرا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تا کنون سه فراخوان را با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در زمان های گوناگون منتشر کرده و طی آن سرعت ورود کسب و کارهای نوپا به بازار شتاب گرفته است.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
ایرنا
نمایش بیشتر

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا