اخبار استارتاپیاخبار سلامتسلامت

فراخوان مرکز نوآوری سینآوا

با توجه به شیوع ویروس کرونا و نیاز به تشخیص و مراقبت بیماران در منزل، فراخوان مرکز نوآوری سینآوا با هدف جذب تیم های خلاق، نوآور و فناور در مسیر حمایت از روش‌های نوآور تشخیص و سنجش سریع بیماری کووید 19 اعلام شد تا ایده‌های خلاقانه در مسیر مراقبت از بیماران کووید 19 در منزل تجاری‌سازی شود.

از مهم‌ترین اولویت‌ها برای جذب و حمایت از ایده‌های نوآورانه می‌توان به طراحی و ارائه روش نمونه‌گیری از دهان یا بینی توسط فرد در منزل برای تشخیص ویروس کووید 19 اشاره کرد. همچنین روشی نوآورانه در طراحی و ساخت آنتی ژن ویروس کووید 19 برای استفاده در منزل، دیگر اولویت این فراخوان نوآورانه است.

طراحی و ساخت کیت سنجش سریع آنتی بادی خنثی کننده موجود در خون، یکی دیگر از اولویت‌هایی است که در این فراخوان، اعلام شده و ایده‌پردازان توانمند را برای ارائه راهکاری نوآورانه فرامی‌خواند.

چالش نوآورانه تجهیزات خودمراقبتی کووید 19، با حمایت شرکت دانش‌بنیان پیشتاز طب زمان بزرگ‌ترین واحد طراحی، تولید و صادرات کیت‌های تشخیصی در کشور، شرکت شتابدهنده نوآوری تشخیصی سیناپس نخستین شتابدهنده تخصصی حوزه تشخیص طبی و شرکت کارخانه نوآوری به عنوان بستری برای توسعه زیست‌بوم و فرهنگ کارآفرینی نوآورانه و رشد کسب و کارهای نوپا میزبان تیم‌های فناور و خلاق خواهد بود.

علاقمندان به شرکت در این چالش نوآورانه تا 20 خردادماه سال فرصت دارند طرح‌های خود را از طریق وب‌سایت مرکز نوآوری سیناوا ارسال و آمادگی خود را برای حضور اعلام کنند.

سینآوا یک مرکز نوآوری برای جذب تیم-ایده های استارتاپی نوآورانه فناوری محور است که با همکاری مشترک نوآوری در حوزه آزمون مراقبتی در محل بیمار فعالیت می‌کند. این مرکز نوآوری، با همکاری شتابدهنده سیناپس و شرکت کارخانه نوآوری هم آوا روی تیم‌ها، ایده‌ها و راه‌کارهای نوآورانه و فناورانه سرمایه گذاری می‌کند.

سیناوا، ظرفیت‌های لازم برای تبدیل ایده‌های نوآورانه در حوزه سلامت هدایت و شتابدهی شده و راه خود را برای ورود به بازار رقابتی و رفع نیازهای فناورانه پیدا می‌کنند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا