اخبار استارتاپی

حمایت صندوق نوآوری از حضور مستقل دانش بنیان ها در نمایشگاه‌های بین‌المللی کراچی

صندوق نوآوری و شکوفایی به منظور توسعه بازار شرکت‌های دانش بنیان در خارج از کشور، از حضور مستقل آنها در نمایشگاه‌های بین‌المللی پاکستان – کراچی حمایت می‌کند.

نمایشگاه های بین‌‌المللی پاکستان – کراچی طی روزهای 25 تا 27 آبان ماه سال جاری در حوزه های صنعت و ماشین آلات، انرژی های تجدیدپذیر، خودرو و حمل و نقل و خودروهای برقی پاکستان – کراچی برگزار می‌شود و طی آن شرکت‌های دانش بنیان ایرانی می‌توانند با حمایت صندوق نوآوری به صورت مستقل در این نمایشگاه حاضر شوند.

علاقمندان جهت ثبت‌نام برای حضور در این نمایشگاه می‌توانند به سامانه غزال به این آدرس مراجعه کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 05136028929 و 09370201053 تماس بگیرند.

یکی از خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش بنیان، حمایت از حضور مستقل شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه های بین‌المللی داخلی است؛ در این راستا واحد توانمندسازی صندوق در سال 1400 نیز حمایت خود را از حضور مستقل شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه های بین‌المللی داخلی ادامه داده است.

لازم به ذکر است، میزان حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور هر شرکت دانش بنیان برای حضور مستقل در نمایشگاه‌های تاییدشده، 30 میلیون تومان در سال (حداقل 3 نمایشگاه قابل استفاده) است تا شرکت‌ها بتوانند به معرفی محصولات و دستاوردهایشان بپردازند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا