اخبار هوش مصنوعی

ابزار ساخت تصویر مبتنی‌بر هوش مصنوعی بینگ به‌طورعمومی دردسترس قرار گرفت

مایکروسافت از امروز امکان استفاده از ابزار ساخت تصویر مبتنی‌بر هوش مصنوعی موتور جست‌وجوی بینگ جدید را دراختیار همه‌ی کاربران قرار می‌دهد.

یکی از قابلیت‌های مهم GPT-4 پشتیبانی از ورودی بصری است و این یعنی می‌توان علاوه‌بر متن از تصویر نیز به‌عنوان ورودی این هوش مصنوعی استفاده کرد. چند روز قبل، مایکروسافت امکان ساخت تصویر مبتنی‌بر هوش مصنوعی را در بینگ جدید ارائه داد؛ اما این قابلیت به‌طور‌محدود دردسترس قرار گرفت.

به‌گزارش ویندوز سنترال، مایکروسافت تصمیم گرفته است از امروز دسترسی به ابزار ساخت تصویر مبتنی‌بر هوش مصنوعی را دردسترس عموم کاربران بینگ جدید قرار دهد. میخائیل پاراخین از مایکروسافت اعلام کرده است که این شرکت قصد دارد دسترسی به ابزار ساخت تصویر با هوش مصنوعی را برای همه‌ی کاربران فعال کند.

پاراخین درباره‌ی این موضوع که ابزار Image Creator بینگ جدید ابتدا به‌طور‌محدود درسترس قرار گرفت، توضیحاتی ارائه داده است. او می‌گوید مایکروسافت قصد داشت از راه‌اندازی امن این ویژگی جدید مطمئن شود؛ به‌همین‌دلیل، واضح به‌نظر می‌رسد که غول فناوری اهل ردموند تا چند روز قبل برای ارائه‌ی گسترده‌ی این قابلیت آمادگی لازم را نداشته است.

مایکروسافت همچنان به جمع‌آوری و بررسی بازخورد کاربران ادامه می‌دهد تا مطمئن شود که Image Creator بینگ جدید بدون مشکل برای همه‌ی کاربران فعال باشد. این شرکت مشکلات احتمالی را نیز شناسایی و آن‌ها را رفع خواهد کرد تا تجربه‌ی کاربری را بهبود دهد.

درحال‌‌حاضر، ابزار ساخت تصویر مبتنی‌بر هوش مصنوعی در بینگ جدید فقط درصورتی فعال می‌شود که حالت شخصیت این موتور جست‌وجو را روی Creative تنظیم کرده باشید. پاراخین درباره‌ی این موضوع که محدودیت تعیین شخصیت بینگ برای دسترسی به Image Creator باقی خواهد ماند یا خیر، توضیحاتی ارائه داده است.

پاراخین می‌گوید ویژگی جدید به‌زودی در حالت‌های دیگر بینگ، یعنی ‌Balanced و Persice، نیز ارائه خواهد شد. همچنین، وی اعلام کرده است ابزار ساخت تصویر با هوش مصنوعی به‌زودی ازطریق یک دکمه به نسخه‌ی پیش‌نمایش مرورگر اج نیز اضافه خواهد شد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *