اخبار فناوری

چهارمین نشست تجارت فناوری دی هشت، ۱۰ مهرماه در اصفهان

رئیس شبکه تبادل علم و فناوری هشت کشور اسلامی در حال توسعه (D8TTen) از برگزاری چهارمین نشست تجارت فناوری (BTM2023) در ۱۰ مهرماه در اصفهان خبر داد. شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان جهت ثبت‌نام و حضور در این نشست می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۱۰ شهریورماه ثبت نام نمایند.

 

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، میلاد صدرخانلو رئیس شبکه تبادل علم و فناوری هشت کشور اسلامی در حال توسعه(D8TTEN) با اشاره به انتشار فراخوان حضور در چهارمین نشست تجارت فناوری (BTM2023) گفت: این نشست همزمان با برگزاری رویداد جایزه مصطفی در مهرماه ۱۴۰۲ و با حضور چهره های عملی و فناوری در شهر اصفهان برگزار خواهد شد.

وی به‌هم‌رسانی شرکت‌های فناور بین‌المللی از کشورهای مسلمان و برگزاری جلسات ملاقات تجاری (B2B) میان آنها را از مهم ترین اهداف این نشست برشمرد و افزود: این نشست‌ها با هدف هم افزایی، خرید و فروش محصولات فناورانه و نوآورانه، تولید و سرمایه گذاری برگزار خواهد شد.

 

صدرخانلو سخنرانی افراد مهم و تأثیرگذار حوزه فناوری از کشورهای مختلف را از دیگر برنامه های این نشست برشمرد و ادامه داد: با توجه به برگزاری  نشست تجارت فناوری (BTM2023) همزمان با برگزاری رویداد جایزه مصطفی، از دانشمندان و فعالان حوزه فناوری برای حضور در این نشست و ارائه نظرات خود دعوت به عمل آمده است.

برگزاری جلسات ارائه چالش‌های فناوری (Reverse Pitch) از دیگر برنامه های این نشست است که صدرخانلو به آن اشاره کرد و گفت: این جلسات ارائه چالش‌های فناوری در موضوعات مختلف و توسط صنایع ایرانی برگزار خواهد شد و این صنایع، نیازهای فناورانه خود را اعلام خواهند کرد. همچنین شرکت‌های فناور حاضر در این نشست و دانشمندان خارجی مدعو نیز به ارائه نظرات خود برای رفع این چالش ها خواهند پرداخت.

رئیس شبکه تبادل علم و فناوری هشت کشور اسلامی در حال توسعه افزود: برگزاری جلسات ارائه عرضه های فناوری (Pitch deck) نیز در این نشست پیش بینی شده است تا صنایع به عنوان مخاطبان این جلسات، با آخرین دستاوردهای فناورانه جهانی آشنا شوند.

صدرخانلو جلسات ملاقات تجاری (B2B) را یکی از بخش های مهم این نشست برشمرد و گفت: بخش نخست این جلسات بین شرکت‌های حاضر در جلسات ارائه چالش‌های فناوری (Reverse Pitch) و سایر شرکت های حاضر در نشست خواهد بود که امید داریم منجر به آشنایی بیشتر این مجموعه های صنعتی با یکدیگر برای رفع نیازهای فناوری گردد. بخش دوم این جلسات ارائه نیز بین خود شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان است که هم افزایی، خرید و فروش محصولات فناورانه و نوآورانه، تولید و سرمایه گذاری از نتایج آن خواهد بود.

وی در خصوص بخش دیگر جلسات ملاقات تجاری (B2B) نیز گفت: برگزاری جلساتی نیز بین دانشمندان مدعو رویداد جایزه مصطفی و شرکت‌های ایرانی پیش بینی شده است تا علاوه بر تبادل علم و فناوری، این دانشمندان با دستاوردهای شرکت های ایرانی آشنا شوند.

 

بر اساس این گزارش، شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان فعال در حوزه‌های سلامت (دارو و فرآورده‌های بیوتکنولوژی)، انرژی‌های نو و محیط زیست، همچنین هوش مصنوعی و نرم افزار و سایر علاقه‌مندان، جهت ثبت‌نام و حضور در این نشست می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۱۰ شهریور به آدرس اینترنتی https://d8tten.org/business-technology-meeting مراجعه نمایند.

چهارمین نشست تجارت فناوری دی هشت

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۵]
نمایش بیشتر
مطالب پیشنهادی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *