اخبار استارتاپیاخبار سرمایه گذاری خطرپذیراخبار کارآفرینی اجتماعی

استارتاپ های سالمندان آمپر شناسایی شدند.

۲۷ام آذرماه، کارخانه نواوری و صنایع خلاق آمپر میزبان استارتاپ های سالمندان بود. این استارتاپ ها با هدف جذب ایده های استارت آپی و با حمایت صندوق پژوهش و فناوری صنایع خلاق در این دمو دی شرکت کرده بودند.

دمودی استارتاپ های سالمندان آمپر متشکل از ۱۱ تیم استارتاپی بود است که در مرحله پیش شتابدهی قرار دارند و آماده جذب اولین راند سرمایه گذاری خود هستند. استارتاپ های حاضر در این رویداد در حوزه های سلامت و سالمندی با موضوعات؛ پایداری درآمد و مدیریت مالی سالمندان، تغذیه، دارو و درمان سالمندان، چالش های نگهداری در منزل، آموزش و مهارت افزایی سالمندان برای حضور موثرتر در جامعه، ورزش، سفر و تفریحات روزانه سالمندان و مباحث روحی و روانی سالمندان (هنر و بازی درمانی) فعالیت داشتند.

تیم های برگزیده رویداد دمودی استارتاپ های سالمندان آمپر از طریق پذیرش در شتابدهنده آمپر لایف خدماتی همچون در اختیار قراردادن فضای فیزیکی برای کار، شرکت در فرآیند شتابدهی، کمک به تجاری سازی، خدمات آموزشی و مشاوره، فراهم کردن فناوری ها و تجهیزات مختلف، سرمایه گذاری تا سقف ۵ میلیارد تومان، تامین زیر ساخت های مورد نیاز برای توسعه بهره مند خواهند شد. لازم به ذکر است که این رویداد در دو بخش مجازی و حضوری به طور همزمان و با همکاری رهپا برگزار شد.

کارخانه نوآوری و صنایع خلاق آمپر در فضایی به وسعت ۱۰هزار متر و در دو سوله مجزا هر سوله دو هزار مترمربع و در سه حوزه حمل ونقل، سلامت و سالمندی، اینترنت اشیا و هوش مصنوعی و بیمه با داشتن دفاتر و فضای کار اشتراکی و فب لب تخصصی فعالیت می کند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *