اخبار استارتاپی

فرصت‌های نوین کسب و کار در زیست بوم استارتاپی ایران

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف، نشستی تحت عنوان «فرصت‌های نوین کسب و‌ کار در زیست بوم استارتاپی ایران» برگزار می‌کند.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف، نشستی تحت عنوان «فرصت‌های نوین کسب و‌ کار در زیست بوم استارتاپی ایران» برگزار می‌کند. این نشست با حضور نمایندگان شتاب دهنده ها، صندوق‌های سرمایه گذاری و دیگر فعالین حوزه کارآفرینی برگزار می‌شود.

به گزارش اکوموتیو، محمدی عضو هیئت علمی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران با عنوان «مروری بر تجربیات جهانی شرکت‌های استارتاپی» در این نشست سخنرانی خواهد داشت. اولین پنل این برنامه «ارائه تجربیات استارتاپ‌ های موفق» خواهد بود که با حضور مجید دهبیدی‌پور، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود. پنل دوم این رویداد با حضور محمود کریمی، مدیر کارخانه نوآوری و رضا زرنوخی، رئیس هیئت مدیره انجمن سرمایه گذاری خطرپذیر؛ با عنوان ارائه تجربیات نمونه‌های موفق شتاب دهنده و صندوق سرمایه گذاری برگزار خواهد شد.

این نشست از ساعت ۱۴ الی ۱۷ دوم مهرماه سال جاری و در محل کارخانه نوآوری برگزار خواهد شد. ثبت‌نام برای حضور در این نشست از طریق این سایت و به صورت رایگان انجام می‌شود.

 

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا