اخبار استارتاپی

افزایش بودجه‌ پارک علم و فناوری البرز و افزایش حمایت آن

دکتر پورعابدی در بازدید مسئولان سازمان برنامه و بودجه کشور از مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری البرز خواستار افزایش بودجه پارک علم و فناوری البرز شد.

در بازدید دکتر غلامرضا گرایی نژاد، رئیس امور آموزش عالی سازمان برنامه و بودجه و مهندس فریبا یحیایی، معاون امور هزینه ای و امور آموزش عالی تحقیقات و فناوری سازمان برنامه و بودجه کشور ضمن دفاع از عملکرد جهاد دانشگاهی به ویژه پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی، دکتر محمد رضا پورعابدی، معاون پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی خواستار افزایش بودجه این پارک از منابع ملی و استانی شد.

دکتر پورعابدی در این بازدید یک روزه گفت: دیدگاه‌های مثبت مسؤولان و کارشناسان سازمان برنامه و بودجه و سایر دستگاه‌های اجرایی در طول دهه‌های گذشته نسبت به عملکرد و فعالیت‌های جهاد دانشگاهی موجب شده تا موفقیت‌های بزرگی در این نهاد انقلابی شکل بگیرد.

وی عملکرد جهاد دانشگاهی را موفق و شفاف توصیف کرد و گفت: همه این فعالیت‌ها با نظر هیأت امنا جهاد دانشگاهی متشکل از دستگاه‌ها و نهادهای مختلف به ویژه نماینده سازمان برنامه و بودجه صورت می‌پذیرد.

معاون پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی با اشاره به اینکه منتسب بودن پارک علم و فناوری البرز به جهاد دانشگاهی نباید باعث غیرعمومی تلقی شدن این پارک شود، گفت: پارک علم و فناوری البرز مثل همه پارک‌های علم و فناوری کشور در خدمت فعالیت برای اهداف ملی و استانی است و همه شرکت‌ها و واحدهای فناور می‌توانند در آن مستقر شده و فعالیت کنند و این گونه نیست که احیاناً فقط شرکت‌های خود این نهاد بتوانند در این پارک مستقر شوند.

طبق اعلام روابط عمومی جهاد دانشگاهی، وی با اشاره به موقعیت پارک علم و فناوری البرز که در دل مجتمع تحقیقاتی ۹۰ هکتاری جهاد دانشگاهی مستقر شده است، گفت: حمایت از این پارک در حد سایر پارک‌های علم و فناوری می‌تواند به موفقیت هر چه بیشتر و شکوفایی استعدادها و ظرفیت‌های بالقوه فراوان و بی نظیر این پارک در قطب علم و فناوری کشور یعنی استان البرز منجر شود.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
منبع
ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا