اخبار استارتاپی

بنیاد ملی کارآفرینی محتوای دیجیتال افتتاح شد

دبیر ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان از افتتاح بنیاد ملی کارآفرینی محتوای دیجیتال با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی خبر داد.

پرویز کرمی با انتشار یک پست در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت:

“بنیاد ملی کارآفرینی محتوای دیجیتال با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی و شهردار تهران افتتاح شد. این بنیاد به عنوان نخستین شتابدهنده و مرکز کسب و کارهای حوزه محتوای دیجیتال است تا فعالیت ها در این حوزه را در کشور رونق دهد. کسب و کارهای بر پایه تولید محتوای دیجیتال در این مرکز رشد می کنند و هم افزایی بازیگران و فعالان اصلی این حوزه در آن شکل می گیرد.

علاوه بر رونق زیست بوم حوزه محتوای دیحیتال اشتغالزایی و کارآفرینی را به دنبال دارد. این مرکز با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت تعاون کار و رفاه راه اندازی شد. بنیاد ملی کارآفرینی محتوای دیجیتال همچون چتری است تا تمام بازیگران و فعالان این حوزه در زیر آن قرار می گیرند و به توانمند شدن فناوران و شرکت های دانش بنیان کمک می کنند تا بازار داخلی و خارجی مناسبی برای آنها ایجاد شود. در این مرکز در آغاز فعالیت ۴ پروژه “گیگول دات کام”، “ایران ۳۶۰”، ” بلوچ باکس” و “دوزلفون” اجرایی می شود و در سطح کشور گسترش می یابد.

خوشحالم که می بینم یکی از استارت آپ هایی که ٤ سال پیش با حمایت ستاد فرهنگ و با ایده انیمیشن دیرین دیرین کارش رو شروع کرده حالا به رشد و بالندگی رسیده تحول آفرین و اشتغال افزا شده است.”

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا