اخبار استارتاپی

کسب و کارهای دانش بنیان برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) راه اندازی می شود

معاون اشتغال‌زایی و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) در سال‌های آینده نقشی اساسی در زیست بوم علم و فناوری دارد.

حجت الله عبدالملکی در آیین تبادل تفاهم نامه همکاری های مشترک معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری و کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: نوآوری های اجتماعی در زیست بوم کسب و کار و خلاقیت برای جامعه مفید است. کمیته امداد امام خمینی(ره) در زیست بوم علم و فناوری فعالیت هایی داشته که می توان به راه اندازی صندوق سرمایه گذاری نوید، افتتاح مرکز نوآوری و کارآفرینی، طرح استعداد سنجی جامعه مخاطبان و برگزاری بیش از ۱۰ چالش فناورانه اشاره کرد.

معاون اشتغال زایی و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) بیان کرد: در حال برنامه ریزی برای راه‌اندازی مرکز کارآفرینی نیکوکاری هستیم که افراد علاقه‌مند به نیکوکاری به راه اندازی کسب و کارهای دانش بنیان کمک می‌کنند.

وی افزود: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری کمک بسیاری در پشتیبانی معنوی و ارائه تسهیلات به پارک‌های فناوری و شرکت های دانش بنیان کمیته امداد امام خمینی(ره) داشته است.

کمیته امداد امام خمینی(ره) در سال‌های آینده نقشی اساسی در زیست بوم علم و فناوری کشور خواهد داشت. عبدالملکی مطرح کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) با همکاری شرکت تولیدکننده پهپادهای غیر نظامی موفق به توسعه پهپادهایی شده که در سمپاشی و خدمات کشاورزی کاربرد دارند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
منبع
خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی
برچسب ها

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن