اخبار استارتاپی

۳۴ نفر از نیروهای اسنپ تریپ تعدیل شد

اسنپ تریپ، سرویس فعال در حوزه گردشگری آنلاین در بیانیه‌ای خبر از تعدیل ۳۴ نفر از نیروهای خود را داده است.

بیانیه تعدیل نیروهای اسنپ تریپ در حالی منتشر شد که روز گذشته (۲۴ اسفندماه) روابط عمومی اسنپ تریپ اعلام کرده بود که به آنها تعدیل نیرو در این زمینه اعلام نشده؛ اما جزییات تغییرات در این شرکت را در روزهای آینده اعلام می کنند. بعد از علی بابا و الی گشت، این سومین تعدیل نیرو است که در حوزه گردشگری اتفاق میفتد.

در این بیانیه‌ اسنپ تریپ با اشاره به روزهای سختی که صنعت گردشگری این روزها در سراسر دنیا از جمله ایران تجربه می‌کند، آمده است: «اسنپ‌‌ ‎تریپ نیز به عنوان یکی از نقش‌آفرینان اصلی این حوزه دچار چالش‌هایی شده‌‌‌ است. برای برون‌‌رفت از این شرایط ناچاریم تدابیر متفاوتی بی‌‎‎‎‌‌‌اندیشیم، اما همه تلاش‌مان بر این بوده که کمترین هزینه گذر از موقعیت فعلی متحمل همکارانمان شود، با این حال ناگزیزیم در شروع سال جدید با ۳۴ نفر از همکاران‌مان خداحافظی کنیم.»

اسنپ تریپ این تصمیم را سخت دانسته و تاکید کرده که با این حال این تعدیل نیرو خسارت‌های ناشی از این شرایط را جبران نخواهد کرد. در این بیانیه با اشاره به اینکه جدا شدن هر یک از اعضای تیم اسنپ‌ ‎تریپ این مجموعه دشوار است تاکید شده که با توجه به شرایط موجود، حقوق فروردین به عزیزانی که با آن‌ها قطع همکاری شده پرداخت خواهد شد تا شاید به عبور از این شرایط کمکی هر چند ناچیز به آنها شده باشد. در پایان هم این شرکت ابراز امیدواری کرده که با تلاش و همدلی همه همکاران، هر چه سریع‌تر این روزها را پشت‌ سر گذاشته و شاهد شرایط بهتری برای همه کسب‌وکارها باشند.

اواسط اسفند ماه سال جاری هم مدیرعامل علی بابا در توییتر خود اعلام کرد که این شرکت فعال در زمینه خدمات آنلاین گردشگری، به دلیل مشکلات پیش آمده در ۶ ماه دوم امسال از جمله شیوع ویروس کرونا، قرارداد ۱۸۲ نفر از نیروهای خود را تمدید نکرده است. در همین زمینه هم الی گشت دیگر شرکت فعال در حوزه گردشگری در توییتر خود خبر از تعدیل ۸۰ نیروی خود را داد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
منبع
پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا