اخبار استارتاپیکارآفرینی و استارتاپ

برگزاری ۱۲ رویداد مختلف در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰

در نهمین نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتکس ۲۰۲۰ ، ۱۲ رویداد مختلف همچون اینوجوان، اینوتکس پیچ، کافه سرمایه، اینوتکس کوآپ و... برای تیم های استارت آپی به صورت مجازی برگزار می شود.

سجاد عباسی فشمی دبیر نهمین دوره نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰ که امروز به صورت آنلاین در محل پارک فناوری پردیس برگزار شد، گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا که منجر به تعطیلی بازی های المپیک ۲۰۲۰ و نمایشگاه وب و موبایل شد در صدد برآمدیم که شیوه جدیدی برای برپایی نمایشگاه اینوتکس در پیش بگیریم و آن را مجازی برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه ۱۲ رویداد مختلف در نمایشگاه اینوتکس برگزار می شود، بیان کرد: استیج اینوتکس یکی از بخش های نمایشگاه امسال است با این تفاوت که سخنرانان بین المللی به صورت مجازی حضور دارند و می توانند با استارت آپ ها و …ارتباط بگیرند.

وی ادامه داد: کافه سرمایه از دیگر رویدادهای اینوتکس است که در راستای ارتباط استارت اپ ها با سرمایه گذاران برگزار می شود؛ در این بخش ۳۵۰ جلسه برنامه ریزی شده که در اولین روز از برگزاری این نمایشگاه تا کنون ۵۰ جلسه برگزار شده است.

عباسی افزود: پاویون منتور یکی دیگر از بخش های نمایشگاه اینوتکس است که در آن ۳۰۰ ظرفیت مشاوره برای تیم های استارت اپ های فراهم شده است؛ از شروع نمایشگاه که چندساعت گذشته ۶۰ مورد مشاوره رزرو شده است . وی ادامه داد: اینوتکس پیچ از دیگر بخش های برگزاری نمایشگاه اینوتکس است که در این بخش امسال رقابت های نهایی بین استارتاپ های برگزیده در استان ها برگزار می شود؛ در واقع از آذرماه سال گذشته این رقابت ها در ۶ استان شروع شده و در روز چهارم این دوره از نمایشگاه فینال اینوتکس پیچ برگزار خواهد شد.

عباسی افزود: اینوتکس کوآپ یکی دیگر از بخش هایی است که استارتاپ ها با شرکت های بزرگ ارتباط برقرار می کنند. تاکنون ۶ جلسه برای ارتباط استارتاپ ها با شرکت های بزرگ برنامه ریزی شده است. وی با اشاره به «اینوجوان» گفت: از دیگر بخش های شلوغ اینوتکس «اینوجوان» است که در این بخش برای جوانان در کنار بازی، کارگاه های آموزشی مختلف برگزار می شود. کارگاه تفکر خلاق در کنار بازی و ارایه محتوا به شیوه انیمیشن از جمله برنامه های این بخش است .

دبیر نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲ گفت: بخش تجربه فناوری از دیگر بخش های اینوتکس است که تجربه های فناوری در غرفه ها توسط افراد ارائه می شوند؛ در اصل ۳۰ تجربه فناوری در این بخش تدارک دیده شده است. وی با بیان اینکه در نمایشگاه امسال ۲۰۰ نفر از بخش های خصوصی همکاری کرده اند، ادامه داد: راه اندازی شبکه سازی اپلیکیشن اینوتکس بخش جدید نمایشگاه اینوتکس است که امکان گفتگو را برای غرفه داران به وجود آورده است.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
منبع
مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا