اخبار استارتاپی

نرم افزار ابرستان برای حسابداری شرکت های نوپا و کوچک رایگان شد

نرم افزار ابرستان برای حسابداری شرکت های نوپا و کوچک، تیم های نوپا و افراد حقیقی، طی قراردادی با سازمان فناوری اطلاعات در طرح بوم واره، رایگان شد.

اکودی‌ام

نرم افزار ابرستان برای حسابداری شرکت های نوپا و کوچک، تیم های نوپا و افراد حقیقی، طی قراردادی با سازمان فناوری اطلاعات در طرح بوم واره، رایگان شد. طی این قرارداد شرکت عصر فناوری دانش در جهت تسهیل حسابداری شرکت نوپا وکوچک، تیم نوپا و افراد حقیقی در سامانه ملی ایران نوآفرین اقدام به ارائه رایگان اشتراک یکساله لایسنس حرفه ای نرم افزار حسابداری ابرستان به تعداد محدودی نموده است.

سامانه ملی ایران نوآفرین سامانه‌ای جامع در حوزه نوآفرینی کشور است. این سامانه امکان رشد و شکوفایی در این حوزه را از طریق تسهیل دسترسی به اطلاعات و امکانات موردنیاز ذینفعان اصلی این حوزه و یکپارچه‌سازی آن‌ها، فراهم می آورد. هدف ایران نوآفرین، حمایت از کسب و کارهای نوپا(کوچک) هموار نموده مسیر توسعه و رشد آنها و همچنین ایجاد امنیت روانی و اقتصادی کسب و کارهای نوپا می باشد.

ثبت نام در ایران نوآفرین

با شیوع بیماری کرونا، بسیاری از شرکت های نوپا و کوچک و تیم های نوپا آسیب های اقتصادی زیادی را متحمل شده اند. فعالیت شرکت ها و تیم های نوپا نیز در این بحران، با توجه به دورکاری بسیاری از آنها دچار مشکل شده است. آنلاین بودن نرم افزار حسابداری ابرستان دسترسی راحتی را برای کابران خود فراهم نموده است. همچنین رایگان بودن آن برای شرکت ها و تیم های نوپا امکان عبور از این بحران را برای آنان فراهم آورده است. کافی است صاحبین کسب و کارها در سایت ایران نوآفرین ثبت نام نمایند.

شما می توانید به صورت رایگان و با انتخاب موارد مندرج در تصویر در سایت ایران نوآفرین ثبت نام نمایید.

سایت ایران نوآفرین

درخواست خرید رایگان نرم افزار ابرستان

پس از ثبت نام نرم افزار هر کسب و کار و یا هر فرد در سامانه ایران نوآفرین یک کد یکتا برای شان تخصیص داده می شود. کسب و کارها و افراد می توانند در سامانه ایران نوآفرین وارد طرح بوم واره شوند. با درخواست خدمات ابرستان ، اشتراک یکساله لایسنس حرفه ای نرم افزار حسابداری ابرستان را به صورت رایگان دریافت نمایند.

خدمات ابرستان

درخواست خدمات ابرستان (درخواست خرید رایگان نرم افزار ابرستان)

صفحه ی خرید رایگان لایسنس حرفه ای یکساله ابرستان

پس از ورود به درخواست خدمات ابرستان بر روی مشاهده سرویس می توانید کلیک نمایید و وارد صفحه ی ثبت نام برای تهیه لایسنس حرفه ای یکساله ابرستان به صورت رایگان می شوید. در این صفحه کافی است کد ایران نوآفرینی خود را ثبت نمایید و کدی برای شماره همراه شما ارسال خواهد گردید با ثبت آن کد و نام کسب و کار و پذیرش قوانین ابرستان، اشتراک لایسنس ابرستان برای شما فعال می گردد.

آدرس ایمیل به عنوان نام کاربری و کد ایران نوآفرینی شما به عنوان رمز عبورتان می باشد و پس از ورود به نرم افزار می توانید رمز عبورتان را عوض نمایید.

توجه داشته باشید هر کسب و تنها می تواند یکبار از کد ایران نوآفرینی خود برای تهیه اشتراک رایگان ابرستان استفاده نماید.

ویزگی نرم افزار حسابداری ابرستان برای کسب و کارهای نوپا و کوچک

ابرستان نرم افزار حسابداری آنلاین مبتنی بر تکنولوژی ابری است که بر روی انواع سیستم های عامل و بدون نیاز به نصب کار می کند. نرم افزار حسابداری ابرستان با هزاران کاربر، مناسب کسب و کارهای نوپا(کوچک) و استارت آپ ها با قابلیت ویژه پرداخت آنلاین فاکتور می باشد. در نرم افزار ابرستان هزینه های استارتاپ ها به طور چشم گیری بر پایه فناوری ابری کاهش پیدا می کند که می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • حذف هزینه های نگهداری و به روز رسانی سیستم
  • حذف هزینه های خرید تجهیزات گران قیمت سخت افزاری و امنیتی جهت محافظت از داده ها
  • حذف هزینه خرید لایسنس و دسترسی به امکانات – دسترسی رایگان به تمامی زیر سیستم های حسابداری!
  • حذف هزینه های پشتیبان گیری و نگهداری از داده ها
  • حذف هزینه پشتیبانی سالانه
  • ارتقاء و بروز رسانی اتوماتیک و رایگان همیشگی
  • استفاده از تمامی ماژول های ابرستان حتی مدیریت تولید در قالب یک لایسنس
  • آموزش رایگان نرم افزار به صورت چت و تماس تلفنی و خرید سالانه به صورت حضوری در محل مراکز آموزش ابرستان
به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
ابرستان
نمایش بیشتر

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا