اخبار استارتاپیاخبار بازاریابی و تبلیغاتبازاریابی و تبلیغاتکارآفرینی و استارتاپ

مرکز نوآوری آو افتتاح شد

«مرکز نوآوری و شتابدهی آو» برای همراهی استارتاپ های بازاریابی دیجیتال، تبلیغات هوشمند و برندینگ

مرکز نوآوری آو با تمرکز بر حوزه های مارکتینگ، تبلیغات و تحقیقات، بازار آینده کسب و ‌کارها در این حوزه را برای ورود به دنیای نوآوری و فناوری‌ آماده می کند. مرکز نوآوری آو بر بستر هلدینگ دی ان ای یونیون در کنار ۱۶ تیم فناور و استارتاپی در حوزه تبلیغات، دیجیتال مارکتینگ، تحقیقات بازار، برنامه ریزی رسانه، آموزش و مشاوره مارکتینگ و فناوری های پیشرفته فعالیت می کند.

همزمان با افتتاح مرکز نوآوری آو، ۴ خدمت استارتاپی توسط استارتاپ های دی‌ان‌ای یونیون در حوزه بازاریابی دیجیتال که به بازار عرضه شده است به دست معاون علمی و فناوری رییس جمهوری رونمایی شد.

مرکز نوآوری آو

بیش از ۴۵۰ نیروی انسانی تمام وقت و ۱۰۲۵ نیروی پاره وقت در این مجموعه فناور فعالیت می کنند. تیم‌های نوآور فعال در حل مسائل آینده بازاریابی از این خدمات بهره مند می شوند. شرکت های شناخته شده خارجی مشتری خدمات شرکت‌های زیرمجموعه دی‌ان‌ای یونیون هستند و در حال حاضر زمینه استفاده شرکت‌های داخلی از این خدمات فراهم شده است.

آو با هدف سرعت دادن به پیشرفت و تحول آفرینی در صنعت بازاریابی دیجیتال شکل گرفته است. در حال حاضر با همراهی برندهای شناخته شده نیز کار شتابدهی ایده های نوآورانه را دنبال می‌کند. بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری برای احداث این مجموعه فناور صورت گرفته است و در سال جاری نیز ۱۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری خواهد شد.

افزایش ظرفیت‌های فناورانه در حوزه مشاوره صنعت برق

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری همچنین از شرکت موننکو بازدید کرد. این شرکت دانش بنیان فعالیت خود را در صنعت برق آغاز کرده است و در حوزه‌های مخابرات، نفت و گاز پتروشیمی دیسپاچینگ و فناوری اطلاعات فعالیت خدمات مهندسی مشاوره ارائه می‌کند و از یک دهه پیش صادرات به کشورهای خارجی را انجام می‌دهد. ابن شرکت دانش‌ بنیان در پروژه‌های ملی بخش تحقیق و توسعه و مدیریت زمینه اشتغال بیش از یک هزار و ۲۰۰ نیروی انسانی را فراهم کرده است.

تولید ۵۸هزار مگاوات نیروگاه، ۳۰ پروژه انرژی تجدیدپذیر و تولید پراکنده، ۲۶ پروژه زمین‌شناسی و معدن و بیش از ۲۴هزار کیلومتر خطوط انتقال و حضور در بیش از ۳۰درصد پروژه‌های فناورانه و صنعتی کشور از جمله فعالیت‌های این شرکت دانش بنیان است.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
بنیادملی نخبگان
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *