سرمایه گذاری خطرپذیراخبار استارتاپیاخبار سرمایه گذاری خطرپذیر

برگزاری سکوی پرتاب سلامت

دومین رویداد سرمایه گذاری سکوی پرتاب با حضور بیش از ۶۰۰ تیم استارتاپی

 دومین رویداد سرمایه گذاری سکوی پرتاب، بعد از بررسی اولیه و داوری مجازی بیش از 600 تیم استارت آپی در مرکز رویدادهای سلام برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی 100 استارت آپ، برگزاری دومین رویداد سرمایه گذاری سکوی پرتاب، بعد از بررسی اولیه و داوری مجازی بیش از 600 تیم استارت آپی در مرکز رویدادهای سلام برگزار می‌شود.

در مرحله غیر حضوری، 600 تیم استارت آپی طرح های خود را برای 100 استارت آپ ارسال کردند، تا بعد از بررسی اولیه و برگزاری چندین جلسه داوری مجازی با حضور فعالان اکوسیستم استارت آپی به این رویداد حضوری راه پیدا کنند. 50 تیم به مرحله حضوری راه‌یافته‌اند، این تیم ها پنج‌شنبه 27 شهریورماه در رویداد حاضر شده و توسط داوران مورد بررسی قرار می‌گیرند.

در اختتامیه این رویداد نتیجه داوری نهایی اعلام شده و شرایط سرمایه گذاری به صورت قطعی به تیم ها اعلام خواهد شدبا توجه به اینکه مخاطب اصلی 100 استارت آپ تیم های حاضر در مرحله بذری و پیش بذری هستند، متوسط سرمایه گذاری بر هر تیم 200 میلیون تومان خواهد بود.

این رویداد با داوری افراد شاخص در اکوسیستم استارت آپی برگزار می‌شود تا بتوانیم با سرمایه گذاری درست، پشتیبانی، و راهبری مستمر، تیم های حاضر را به موفقیت نزدیک‌تر کنیم.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
نمایش بیشتر

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا