سرمایه گذاری خطرپذیراخبار استارتاپیاخبار سرمایه گذاری خطرپذیر

برگزاری سکوی پرتاب سلامت

دومین رویداد سرمایه گذاری سکوی پرتاب با حضور بیش از ۶۰۰ تیم استارتاپی

 دومین رویداد سرمایه گذاری سکوی پرتاب، بعد از بررسی اولیه و داوری مجازی بیش از ۶۰۰ تیم استارت آپی در مرکز رویدادهای سلام برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی ۱۰۰ استارت آپ، برگزاری دومین رویداد سرمایه گذاری سکوی پرتاب، بعد از بررسی اولیه و داوری مجازی بیش از ۶۰۰ تیم استارت آپی در مرکز رویدادهای سلام برگزار می‌شود.

در مرحله غیر حضوری، ۶۰۰ تیم استارت آپی طرح های خود را برای ۱۰۰ استارت آپ ارسال کردند، تا بعد از بررسی اولیه و برگزاری چندین جلسه داوری مجازی با حضور فعالان اکوسیستم استارت آپی به این رویداد حضوری راه پیدا کنند. ۵۰ تیم به مرحله حضوری راه‌یافته‌اند، این تیم ها پنج‌شنبه ۲۷ شهریورماه در رویداد حاضر شده و توسط داوران مورد بررسی قرار می‌گیرند.

در اختتامیه این رویداد نتیجه داوری نهایی اعلام شده و شرایط سرمایه گذاری به صورت قطعی به تیم ها اعلام خواهد شدبا توجه به اینکه مخاطب اصلی ۱۰۰ استارت آپ تیم های حاضر در مرحله بذری و پیش بذری هستند، متوسط سرمایه گذاری بر هر تیم ۲۰۰ میلیون تومان خواهد بود.

این رویداد با داوری افراد شاخص در اکوسیستم استارت آپی برگزار می‌شود تا بتوانیم با سرمایه گذاری درست، پشتیبانی، و راهبری مستمر، تیم های حاضر را به موفقیت نزدیک‌تر کنیم.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

سید وحید مرتضوی

مدیر محتوای اکوموتیو، کارشناسی ارشد بهینه سازی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا