متفرقه

استقبال بی نظیر از شب نجومی در کارخانه نوآوری البرز

پنجمین شب نجومی در کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز، با استقبال بی نظیر نجوم دوستان و خانواده های علاقمند قرار گرفت.

بامداد روز جمعه سوم تیرماه، پنجمین شب نجومی همزمان با تقارن بی نظیر سیاره های زحل، مشتری، ماه، مریخ، تیر و عطارد با حضور خانواده های علاقمند به نجوم در کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز برگزار شد.

در این مراسم، علاوه بر برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت نجوم و آشنایی با اجرام آسمانی همچنین استفاده از ربات آسمان نورد و امکان رویت هر کدام از اجرام آسمانی با چشم مسلح، از دیگر ویژگیهای این شب تابستانی بود. همچنین پس از ۲۰ سال، امکان رویت همزمان زحل، مشتری، مریخ،ماه، تیر و عطارد بدون چشم مسلح امکان پذیر بود.

شب نجومی در کارخانه نوآوری البرز

موقعیت جغرافیایی و امکانات بی نظیر رفاهی و تفریحی این مجموعه، همچنین دسترسی آسان به تهران و البرز و ایجاد ظرفیت های مناسب برای حضور خانوادگی از ویژگیهای این شب نجومی بود.

بسیاری از شب های نجومی، نیمه های شب در دل کویر و با امکانات بسیار محدود رفاهی برگزار می شود، ولی ارایه خدمات رفاهی در کنار استفاده از امکانات تخصصی و اساتید مجرب، ویژگیهای خاصی به شب های نجومی کارخانه نوآوری البرز داده است.

کارخانه نوآوری البرز

شب های نجومی در کارخانه نوآوری البرز، به همت یکی از شرکت های خلاق مستقر در مجموعه و با هدف توسعه فرهنگی و در راستای فرهنگ سازی کارآفرینی، اشتغال و امیدآفرینی در قشر جوان برگزار می شود.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *