اخبار استارتاپی

برگزاری پانزدهمین جشنواره ملی فن‌ آفرینی شیخ‌ بهایی

ثبت‌ نام بخش‌ های مسابقه‌ ای پانزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ‌ بهایی تا پایان بهمن‌ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

ثبت‌ نام بخش‌ های مسابقه‌ ای جشنواره پانزدهم ملی فن آفرینی شیخ‌ بهایی تا پایان بهمن‌ماه سال جاری ادامه خواهد داشت و متقاضیانی که پیش از این ثبت نام انجام داده اند می توانند جهت به روزرسانی اطلاعات طرح ثبت نامی خود اقدام کنند.

از مهمترین تغییرات پانزدهمین دوره جشنواره می‌توان به ادغام بخش‌های دانشجویی و آزاد در کارگروه مسابقه‌ای طراحان کسب و کار اشاره کرد که با رویکرد “حل مسائل اساسی و چالش‌های کشور” و ارائه طرح‌های کسب و کار امکان‌سنجی شده آماده جذب سرمایه و حمایت های لازم جهت ‌تجاری سازی است.

این تغییر ضمن ایجاد فضای رقابتی بیشتر در بین متقاضیان جشنواره، باعث ارتقاء کیفی طرح‌های کسب و کار و تسهیل فرآیند مذاکره با سرمایه گذاران در جشنواره خواهد شد. دیگر تغییرات جدید این دوره، نحوه ثبت‌‌نام متقاضیان در بخش‌های مسابقه‌‌ای است که شرکت‌کنندگان می‌توانند با ارائه یک ویدئو پنج دقیقه‌‌ای، ثبت‌نام خود را انجام دهند.

اضافه شدن جایزه فناوری صنعت‌ساز دکتر محمود شیخ زین‌‌الدین در کارگروه مسابقه‌‌ای فن‌‌آفرینان از دیگر تغییرات جشنواره پانزدهم بوده است که به برترین طرح‌های فناورانه‌ای که به مرحله تولید انبوه رسیده و بر اساس آن خط تولید یا کارخانه ایجاد شده، اعطاء خواهد شد.

نکته مهم و قابل توجه برای شرکت‌‌کنندگان جشنواره پانزدهم این است که امکان ثبت‌‌نام مستقیم در بخش ارائه برتر به سرمایه گذار به صورت جداگانه وجود ندارد و آن گروه از شرکت‌کنندگان که در یکی از بخش‌‌های “طراحان کسب و کار” و “فن‌آفرینان” حداقل امتیازات لازم را کسب کرده باشند به‌طور مستقیم به بخش ارائه برتر به سرمایه‌گذار راه پیدا خواهند کرد.

در پایان علاقمندان به حضور در بخش نمایشگاهی و رویدادهای جانبی می‌‌توانند پس از مشخص شدن جزئیات برنامه‌‌های مذکور که از طریق سایت جشنواره متعاقبا اعلام خواهد شد اقدام به ثبت‌ نام کنند.

برگزاری پانزدهمین جشنواره ملی فن‌ آفرینی شیخ‌ بهایی

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
منبع
اکوسیستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا