اخبار فین تکفین تک

انتشار فراخوان سومین جشنواره نهال فین تک

ثبت‌نام سومین دوره از جشنواره نهال فین‌تک آغاز شد و تا ۱۵ بهمن ادامه دارد. مراسم اختتامیه این جشنواره نیز ۵ اسفند ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

سومین جشنواره نهال فین تک در روزهای پایانی ۱۴۰۰ با فرایندی متفاوت با دوره‌های پیشین برگزار خواهد شد و متقاضیان می‌توانند تا ۱۵ بهمن برای شرکت در این دوره ثبت‌نام کنند.

درباره سومین دوره جشنواره نهال فین‌تک

در این دوره از جشنواره، مساله‌محوری (حل متناسب و متفاوت دغدغه‌های انسانی به شکل یک تجربه رضایت‌بخش)، غنی‌سازی واقعیت (ارائه یک تجربه غنی‌شده به کمک فناوری و اطلاعات) و طراحی انسان‌محور (نگاهی دقیق به تعاملات انسان و سیستم و خلق ارزشی نو در قالب یک تجربه ناب) به منظور ارزیابی اپلیکیشن، محصول و راهکارهایی که به رقابت وارد شوند معیارهای اصلی به شمار خواهند رفت.

در تمامی دوره‌ها افراد تاثیرگذار صنعت فین تک یکی از بخش‌های جذاب جشنواره بوده است. در این دوره نیز این بخش با تمرکز بر افراد تاثیرگذاری که نقش بسزایی در راستای رشد و تکامل صنعت فین تک داشته‌اند برقرار خواهد بود.

تولیدکنندگان محتوا در حوزه فین‌تک و تبر طلایی (جایزه ضدنوآوری) دو دسته جدید این جشنواره است.

ثبت‌نام

نمایندگان کسب‌وکارها و تولیدکنندگان محتوا می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ورود به سومین جشنواره نهال فین تک تا تاریخ ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ به وب‌سایت فیناپ مراجعه کنند.

داوری جشنواره نهال فین‌تک

به منظور بهره‌مندی از خرد جمعی، بیش از ۷۰ کارشناس و متخصص از بخش‌های مختلف حوزه‌های مالی، بانکی و فین‌تک در آکادمی نهال فین تک گرد هم‌ آمده‌اند. داوری و ارزیابی شرکت‌کنندگان در فراخوان از سوی این آکادمی به‌ صورت آنلاین انجام خواهد شد.

مراسم اختتامیه

مراسم اختتامیه و معرفی برگزیده‌های سومین جشنواره نهال فین تک پنجم اسفند ۱۴۰۰ به‌ صورت هیبرید (ترکیب آنلاین و حضوری) و با حضور مهمانان ویژه برگزار خواهد شد. در این مراسم علاوه بر اعلام برگزیدگان سال، تندیس «تبرطلایی» به بزرگ‌ترین «ضدنوآوری» سال که تبری بر پیکر نهال نوآوری خواهد بود اهدا خواهد شد.

درباره «نهال فین تک»

این جشنواره رویدادی است که در پایان هر سال با پرداختن به موضوع فین تک در ایران و معرفی مجموعه‌ای از محصول، راهکار و افراد موثر در این حوزه، برای رشد نوآورانه این صنعت می‌کوشد. جشنواره «نهال فین‌تک» برای نخستین‌ بار اسفند ۱۳۹۸ همزمان با یازدهمین رویداد فیناپ برگزار شد و دومین دوره آن ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ با نگاهی ویژه به اپلیکیشن و راهکارهای برتر در دوران همه‌گیری کرونا منتخبانی از بخش‌های مختلف حوزه فین‌تک را معرفی کرد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 1 Average: 5]
منبع
پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا